УкраїнськаРусскийEnglish

Золоті правила

Золоті правила

Багато хто з нас задає собі питання - як же правильно чистити зуби? Давайте розглянемо деякі правила, які допоможуть зберегти зуби в чистоті.

 

• Зубну щітку необхідно тримати під кутом 45 градусів до лінії ясен.

 

• При чищенні верхніх зубів, рухи щіткою мають бути спрямовані вниз і навпаки (при чищенні нижніх - рухи вгору).

 

• Для того, щоб очистити зовнішню поверхню зубів, рухи повинні бути короткими.

 

• Одночасно бажано чистити не більше двох зубів. При цьому не потрібно сильно тиснути на щітку.

Клініка "Сімейна стоматологія"

Сімейна стоматологіяСучасна стоматологія, як ніяка інша галузь медицини, стрімко розвивається завдяки високим технологіям. Зібравши необхідний досвід, за 22 роки практики і організації в стоматології, я вивів формулу клініки, яка полягає в розумному поєднанні передових, сучасних технологій з практичними знаннями докторів старших поколінь, клініки, де на першому місці стоїть індивідуальний підхід до пацієнтів, так як кожна людина неповторна і унікальна. Як результат, з'явилася «Сімейна стоматологія» - одна з найбільш передових і технологічних клінік Чернігова. І головне наше завдання, крім поліпшення Вашого здоров'я, підкреслити Вашу індивідуальність завдяки нашому професіоналізму за допомогою Ваших побажань. При цьому цінова політика є дуже лояльною, а на деякі види робіт у нас найнижчі ціни в Чернігові!

На жаль, стоматологія, у деяких людей, в основному старшого покоління, асоціюється з болем і стресом. Але необхідно розуміти, що це все в минулому. Сучасні технології дозволяють проводити всі стоматологічні маніпуляції безболісно. А також це актуально і для підростаючого покоління, адже перші знайомства дитини з доктором дуже важливі. Це формує взаємовідносини дитини з медициною в цілому.

В нашій клініці Ви зможете отримати кваліфіковану консультацію досвідченого стоматолога всього за 10 грн. Ми виконуємо всі види втручань з терапевтичної та ортопедичної стоматології, послуги з гігієни і профілактики. Найбільш популярні з наших послуг: відбілювання зубів, професійна ультразвукова чистка зубів, лікування карієсу та його ускладнень: пульпіт, періодонтит; протезування металокерамікою і карамікою на основі з оксиду цирконію.

Всі наші старання спрямовані на створення затишного навколишнього оточення і щоб кожен Ваш візит в нашу клініку залишив у пам'яті тільки приємні спогади.

Надайте нам честь Вашою довірою!

Керівник клініки «Сімейна стоматологія» в Чернігові,

 доктор Андрій Мішустін

 

 

 
© 2010-2014 Клініка «Сімейна стоматологія»